Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich

*OFERTA PRACY* Operator wyciągarki szybowcowej

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich poszukuje osoby na stanowisko: Operator wyciągarki szybowcowej.

Praca sezonowa na umowę zlecenie w okresie: kwiecień – październik 2017 r.

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • samodzielność.

Obowiązki:

  • obsługa wyciągarki szybowcowej – naziemnego urządzenia startowego szybowców, tj. wyholowanie szybowca na odpowiednią wysokość,
  • wymiana sygnałów z pilotem poprzedzających start szybowca i wykonywanie wynikających z nich czynności (np. uruchamianie silnika, naciąganie liny, itp.),
  • stała obserwacja pola wzlotów i miejsc postoju szybowców,
  • bieżąca kontrola stanu technicznego wyciągarki i jej obsługa w czasie lotów (np. zaplatanie lin, itp.),
  • sprawdzanie zabezpieczeń (np. pracy nożyc do obcinania liny),

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym,
  • szkolenie na operatora wyciągarki szybowcowej pod okiem instruktora,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy (szczegóły do ustalenia),

Dla osób spoza Mielca – istnieje możliwość zakwaterowania na terenie lotniska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@aeroklub.mielec.pl z dopiskiem „Praca – Operator wyciągarki szybowcowej”.

Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie!

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

oferta pracy

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Interesuje Cię historia
Aeroklubu Mieleckiego
Zapraszamy do działu Historia
Bogata galeria zdjęć
sekcji szybowcowej oraz
prezentacja naszych maszyn!
Zainteresowny szkoleniami?
Zapraszamy do działu
poświęconemu szkoleniam!
Zapoznaj się z naszym
cennikiem i skorzystaj z naszej
nowej oferty szkoleniowej!
Skorzystaj z oferty serwisowej
szybowców i samolotów w
naszej Organizacji Obsługowej