Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich

*OFERTA PRACY* Mechanik

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich poszukuje osoby na stanowisko: Mechanik

Praca na umowę o pracę.

Wymagania:
– wykształcenie techniczne,
– umiejętność organizacji pracy,
– samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
– mile widziane: uprawnienia mechanika lotniczego, w szczególności szybowcowego
z uprawnieniem TM(G)R oraz znajomość przepisów lotniczych dotyczących standardów obsługi technicznej, procedur obowiązujących w organizacji obsługowej.

Obowiązki:
– wykonywanie czynności obsługowych i hangarowych,
– przygotowanie obsługi i praca z dokumentacją obsługową,
– realizacja obsługi sprzętu w wyznaczonym czasie – terminowa realizacja zaplanowanych czynności obsługowych.

Oferujemy:
– pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym,
– utrzymanie praktyki w obsłudze statków powietrznych,
– możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@aeroklub.mielec.pl z dopiskiem „Praca – Mechanik”.

Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie!

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

oferta pracy

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Interesuje Cię historia
Aeroklubu Mieleckiego
Zapraszamy do działu Historia
Bogata galeria zdjęć
sekcji szybowcowej oraz
prezentacja naszych maszyn!
Zainteresowny szkoleniami?
Zapraszamy do działu
poświęconemu szkoleniam!
Zapoznaj się z naszym
cennikiem i skorzystaj z naszej
nowej oferty szkoleniowej!
Skorzystaj z oferty serwisowej
szybowców i samolotów w
naszej Organizacji Obsługowej