Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich

*OFERTA PRACY* Instruktor szybowcowy

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich poszukuje osoby na stanowisko: Instruktor szybowcowy.

Praca w okresie: kwiecień – październik 2017 r.

Wymagania:

  • uprawnienie instruktora szybowcowego (do szkolenia za wyciągarką oraz za samolotem),
  • znajomość przepisów i procedur ośrodka szkolenia lotniczego,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność, samodzielności, umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia pilota samolotowego (instruktorskie oraz do holowania szybowców),

Obowiązki:

  • nadzór nad organizowanymi szkoleniami, w tym loty z uczniami oraz nadzór naziemny samodzielnych lotów wykonywanych przez uczniów-pilotów,
  • kierowanie instruktażu przed lotem i po jego wykonaniu,
  • kontrola aktualnych postępów szkolenia oraz podejmowanie decyzji o dalszym szkoleniu uczniów-pilotów,
  • wypełnianie dokumentacji szkoleniowej uczniów-pilotów, w tym kompletowanie oraz nadzór nad aktualnością dokumentacji uczniów-pilotów (teczki osobowe),
  • planowanie lotów (dnia lotnego), w tym analiza warunków meteorologicznych, oraz
  • wychowywanie lotnicze poprzez osobisty przykład, stosowanie się do zasad etyki zawodowej, zachowania dyscypliny lotniczej, poszanowanie sprzętu lotniczego i urządzeń lotniczych oraz bieżące reagowanie na przypadki niewłaściwego postępowania wśród uczestników szkolenia,

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły do ustalenia),
  • zakwaterowanie na terenie lotniska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@aeroklub.mielec.pl z dopiskiem „Praca – Instruktor szybowcowy”.

Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie!

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

oferta pracy

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Interesuje Cię historia
Aeroklubu Mieleckiego
Zapraszamy do działu Historia
Bogata galeria zdjęć
sekcji szybowcowej oraz
prezentacja naszych maszyn!
Zainteresowny szkoleniami?
Zapraszamy do działu
poświęconemu szkoleniam!
Zapoznaj się z naszym
cennikiem i skorzystaj z naszej
nowej oferty szkoleniowej!
Skorzystaj z oferty serwisowej
szybowców i samolotów w
naszej Organizacji Obsługowej