DZIEŃ OTWARTY AEROKLUBU MIELECKIEGO! ZAPRASZAMY!!

Szanowni Państwo! Ponieważ w naszym mieście z tak bogatymi tradycjami lotniczymi wiele osób interesuje się działalnością naszego stowarzyszenia. Postanowiliśmy przybliżyć nieco działania Aeroklubu Mieleckiego im. Braci Działowskich. Oczywiście jest to początek sezonu i nie należy się spodziewać pokazów lotniczych – jeszcze nie czas. Natomiast chcielibyśmy przybliżyć nieco działania naszych sekcji. Naszych Organizacji technicznych. Czy też historyków i ich eksponaty. Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia lotnicze – szybowcowe, spadochronowe – będzie można się sporo dowiedzieć. Chcemy pokazać jak Aeroklub wygląda od środka… 17.04.2016 zapraszamy na oficjalny start sezonu lotnego 2016 połączony z takim mini Dniem Otwartym.

bez tytułu Do zobaczenia w Aeroklubie. ul. Lotniskowa 14 39-300 Mielec.

Dodaj do zakładek stały link.