20-21.05.2017 r. – Dni Otwarte Aeroklubu Mieleckiego im. Braci Działowskich

gotowe1620x1080oryginał

Kontynuując zeszłoroczne wydarzenie Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich planuje po raz kolejny zorganizować Dni Otwarte.

W dniach 20-21.05.2017 r. będziecie mieli możliwość zajrzeć w niemalże każdy zakamarek naszej organizacji. To jedyna okazja, aby poznać ludzi z pasją oraz zobaczyć lotnictwo z bliska. Na spotkaniu zostanie przybliżona działalność Aeroklubu Mieleckiego, nasi przedstawiciele omówią i zaprezentują aeroklubowy sprzęt latający i opowiedzą o historii lotnictwa w Mielcu.

Planowane są loty zapoznawcze szybowcem, prezentacja szybowców i samolotów, wystawa zabytkowych samochodów, i wiele innych ciekawych atrakcji.

Dodatkowo w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się również wystawa pt. „Noc Muzeów”.

Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy!!! 😉

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.